Filmų ir nominacijų diena mokykloje

Birželio 16 dieną Kyviškių pagrindinėje mokykloje buvo neeilinė diena, o tikrų tikriausia dviejų dalių šventė: „Filmų diena mokykloje” ir „Nominacijų įteikimas“. Nuo pat ryto 5-9 klasių mokiniai, įkvėpti artėjančių vasaros atostogų, kartu su technologijų mokytoja Violeta Petkevič šurmuliavo mokyklos valgykloje ruošdami gaivius vasariškus kokteilius ir užkandžius. Jaunieji virtuvės šefai stebino savo išradingumu ir kūrybingumu. Mokiniai pagaminę kokteilius ir užkandžius, susirinko savo klasėse kartu su auklėtojomis pasiūlyto filmo apžiūrai.

Įdomiausia dienos dalis tai nominacijų paskelbimas. Sportiškiausios klasės nominaciją gavo aštuntokai, linksmiausios klasės nominaciją įteikta penktokams, o draugiškiausia šios mokyklos klase tapo septintokai. Nominuoti buvo ir mokytojai: metų mokytojos nominacija atiteko Eleonorai Mialdun, mados karalienės nominacija – Elonai Kitovai bei kūrybiškiausia mokytoja mūsų mokykloje – direktoriaus pavaduotoja ugdymui Teresa Janovič.

Mokiniai džiaugėsi šia netradicine diena, kurios metu galėjo pailsėti, pabendrauti, pasidžiaugti kartu praleistu laiku.

Violeta Petkevič