Mokykla šiandien

Vilniaus rajono savivaldybės tarybos 2021 m. gruodžio 17 d. sprendimu Nr. T3-331 patvirtinti mokyklos nuostatai, kuriuose nustatoma, kad mokyklos tipas – pagrindinė mokykla. Ugdymo įstaiga teikia pradinį ir pagrindinį išsilavinimą, mokykloje veikia ikimokyklinio bei priešmokyklinio ugdymo grupės. Mokyklos mokomoji kalba – lenkų.

Mokykloje įrengti lietuvių ir anglų kalbos, informacinių technologijų, bendri lenkų kalbos, istorijos ir geografijos, matematikos, chemijos, biologijos ir fizikos, dailės ir technologijų kabinetai, 4 pradinio ugdymo klasės, įrengtos 3 patalpos, kuriose vykdomas ikimokyklinis bei priešmokyklinis ugdymas pagal III modelį. Mokykloje veikia biblioteka, skaitykla, valgykla. Fizinio ugdymo pamokos vyksta šalia mokyklos įrengtame sporto aikštyne. Visoje mokyklos erdvėje veikia bevielis internetas.  Visuose kabinetuose įrengti daugialypės terpės projektoriai, informacinių technologijų bei 2 pradinio ugdymo kabinetuose – interaktyviosios lentos.

Mokyklos vadovas turi aukštąjį pedagoginį išsilavinimą, III vadybinę kategoriją, matematikos vyresniojo mokytojo kvalifikacinę kategoriją ir 37 metų pedagoginio darbo stažą.

Iš viso mokykloje dirba 22 mokytojai.

Pedagogų kvalifikacija:

mokytojai metodininkai – 6;

vyresnieji mokytojai– 13;

mokytojai – 3.

Ugdymo procesui talkina 1 logopedė, 1 psichologė, 2 bibliotekininkės, 1 raštinės vedėja, 1 informatikas inžinierius, 2 mokytojos, dirbančios pagal priešmokyklinio ugdymo programą, 2 mokytojos, dirbančios pagal ikimokyklinio ugdymo programą, 2 auklėtojų padėjėjos bei 3 mokytojo padėjėjos.

Visi mokyklos pedagogai nuolat tobulina savo kvalifikaciją kursuose, seminaruose, konferencijose bei dalyvauja atvirose pamokose ir renginiuose Vilniaus rajono švietimo įstaigose.

Organizuojant neformaliojo vaikų švietimo veiklą yra atsižvelgiama į mokinių poreikius ir gabumus. Neformaliojo vaikų švietimo programų skaičius 2022-2023 m. m. yra 11. Iš nuolat veikiančių programų galima išskirti: sporto, muzikos bei dailės/technologijų  būrelius.

Mokiniai noriai dalyvauja jiems siūlomose neformaliojo švietimo veiklose,  nes ji organizuojama labai patraukliai, šiuolaikiškai ir įvairiapusiškai bei tenkina mokinių lūkesčius.

informacija atnaujinta 2023-02-20