Tvenkinio įžuvinimo akcija Kyviškėse

Kiekvienas  turi norų ir svajonių. Ir  mažas, ir didelis  atsimena pasaką apie auksinę žuvelę, kuri pildė seno žvejo norus. O kas būtų jei į Tavo rankas papultų auksinė žuvelė? Ar sugalvotum norą ir paleistum ją?

Vilniaus r. Kyviškių pagrindinės mokyklos 1-4 klasių mokiniai bei priešmokyklinės grupės ugdytiniai, lydimi auklėtojų, pirmą kartą organizavo tvenkinio įžuvinimą Kyviškėse. Kiekvienas vaikas į rankas pasiėmė žuvelę, sugalvojo jai vardą, tyliai sušnabždėjo norą ir įleido į tvenkinį. Daugeliui mokinių tai buvo išskirtinė patirtis susipažinti su įžuvinimo procesu. Į Kyviškėse esantį tvenkinį mokiniai paleido apie 160 baltųjų amūrų, paprastųjų karpių ir karosų.

Organizuodami tokias akcijas siekiame ugdyti mokinių meilę gamtai, o patys mokiniai supranta, kad kartu gali nuveikti daug gerų dalykų.