Dalyvavimas projekto „Jaunimo informavimas apie chemikalų naudojimo buityje poveikį aplinkai ir galimas alternatyvas“ akcijoje

Visi kartu išmokykime tuos, kuriuos mylime, kaip gyventi tausojant aplinką ir saugant savo brangiausia turtą – sveikatą.

Sausio 28 d. 1-10 klasių mokiniai dalyvavo UAB „Ekspozona“ atstovų projekto „Jaunimo informavimas apie chemikalų naudojimo buityje poveikį aplinkai ir galimas alternatyvas“ vykdomoje akcijoje. Mokiniams ir mokytojams svečiai skaitė pranešimą apie natūralių priemonių naudojimą buityje, ragino tausoti aplinką ir sveikatą. Sužinojome, kad viryklę, kriauklę, langus, kilimus, grindis galime išvalyti naudojant actą, citrinų sultis, druską, sodą, alyvuogių aliejų, rozmariną ir kitas natūralias valymo priemones. Mokiniai turėjo galimybę įgytas teorines žinias išbandyti praktiškai. Renginio pabaigoje visiems mokyklos mokiniams ir mokytojams buvo išdalinti informaciniai lankstinukai.

Daugiau nuotraukų rasite internete: