Išvyka į Vilnių Česlovo Milošo keliais

„Esu pasaulio pilietis, mano tautybė – vilnietis“.                                                                                                                      Česlovas Milošas

Vyresnių klasių mokiniai visus mokslo metus per anglų, lietuvių, lenkų kalbos ir istorijos  pamokas turėjo galimybę susipažinti su rašytojo, poeto, Nobelio literatūros premijos laureato Česlovo Milošo kūryba ir gyvenimu. Birželio 14 dieną 5-9 klasių mokiniai išvyko į Vilnių maršrutu, vedančiu per gatves, pro pastatus ir kitas vietas, susijusias su Č. Milošo gyvenimu Vilniuje.

Mokiniai, naudodamiesi  žemėlapiu ieškojo vietų susijusių su Č. Milošo gyvenimu. Savo kelionę pradėjo nuo  Pakalnės gatvėje esančio namo, kuriame daug metų gyveno rašytojas. Vėliau kartu su mokiniais ne tik sustodavome pasigrožėti pastatais, pasiklausyti istorijos mokytojos Alinos Svatkovskos pasakojimų apie poetą, bet ir patys mokiniai, iš anksto pasiruošę, skaitė rašytojo prisiminimus, kurie buvo susiję su Vilniumi.