Ekskursija po teatro užkulisius

Neseniai mūsų mokyklos mokiniai dalyvavo Lietuvos rusų ir dramos teatro organizuojamame rašinių konkurse. Penktos klasės mokinys Jakub Leonovič laimėjo ne tik bilietus į pasirinktą spektaklį, bet ir ekskursiją į teatrą.

Balandžio 15 dieną mokiniai vyko į Vilnių, kur Lietuvos rusų dramos teatre dalyvavo edukacinėje programoje – ekskursija po teatro užkulisius. Mokinius pasitiko teatro vadybininkė Anastasija, kuri pakvietė visus atrasti teatro pasaulį. Klausydamiesi pasakojimų, aiškinimų, mokiniai apsilankė aktorių dirbtuvėse, rekvizito, sceninių rūbų kambariuose, pamatė scenos įrangos mechanizmus, trumpai pabuvo tikrais aktoriais.

Su mokiniais nutarėme, kad spektaklio „gimimas” priklauso ne tik nuo aktorių, režisieriaus, bet ir nuo daugybės kitų darbuotojų pastangų. Pamatėme tai, ko nemato į spektaklius atėję žiūrovai.

Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Eleonora Mialdun