Anglų kalbos kūrybinių darbų projektas “Save the Environment ”

Šiandien susiduriame su daugybe aplinkosaugos problemų: miškų kirtimu, tarša, naftos išsiliejimu, klimato pokyčiais, RŪŠIŲ IŠNYKIMU. Laukiniai gyvūnai medžiojami dėl dramblio kaulo ar medicininiais tikslais. Jūroje, didžiuliai pramoniniai žvejybos laivai išnaikina ištisas žuvų populiacijas. Buveinių praradimas ir sunaikinimas prisideda prie išnykimo bangos. Raudonasis sąrašas nykstančių gyvūnų ir toliau auga.

Mūsų mokyklos mokiniai dalyvavo Vilniaus r. Nemėžio-Kalvelių centro 5-8 klasių mokinių anglų kalbos kūrybinių darbų projekte “Save the Environment ”, sukūrė kūrybinius darbus ir filmuką „GELBĖKITE APLINKĄ – GELBĖKIT GYVŪNUS!“

There are many environmental issues we face today: deforestation, pollution, oil spills, climate change, SPECIES EXTINCTION. On land, wild animals are being hunted to extinction for bushmeat, ivory, or medicinal purposes. At sea, huge industrial fishing boats clean out entire fish populations. The loss and destruction of habitat contribute to a wave of extinction. The  Red List of threatened and endangered species continues to grow.

All animal species deserve to exist, they provide essential products and services to human survival.

So, how can we save them?

Concerted efforts need to be made to prevent further loss of animals. Protecting and restoring habitat and raising people’s awareness.

Our students made pictures and a video:  SAVE THE ENVIRONMENT – SAVE ANIMALS!

Anglų kalbos vyresnioji mokytoja Elona Kitova

Anglų kalbos kūrybinių darbų projektas “Save the Environment ”