Gerosios patirties sklaidos konferencija

Balandžio 20 dieną Vilniaus r. Kyviškių pagrindinėje mokykloje vyko gerosios patirties sklaidos konferencija tema „Sėkminga inovatyvių bei skaitmeninių mokymo priemonių naudojimo metodika pradiniame ugdyme“, kurioje dalyvavo  Kalvelių ir Rudaminos pradinio ugdymo mokytojų metodinių centrų pradinio ugdymo mokytojai bei mokytojai dalykininkai dirbantys 1-4 klasėse.

Konferencijos tikslas – ruošiantis atnaujintam ugdymo turiniui skatinti mokytojus dalintis skaitmeninių bei inovatyvių mokymų priemonių bei įrankių naudojimo metodika pradiniame ugdyme.

Konferencijos metu mokytojai pristatė skaitmeninius įrankius,  apimančius skirtingą turinį ir veiklą, kalbėjo apie patyriminį bei įtraukųjį ugdymą, apie skaitmeninių mokymo priemonių panaudojimą pamokose, praktiškai pristatė interaktyvių skaitmeninių užduočių, filmukų kūrimo galimybes.  Kūrybinių dirbtuvių metu  mokytojai  programavo edukacinį robotą „Photon Robot“, sukūrė žaidimų pasirinktai pamokos temai bei mokėsi animuoti piešinius.

Tiek pranešėjai, tiek klausytojai džiaugėsi pasidalinę savo patirtimi, sužinoję naujų dalykų, kuriuos galės taikyti savo pamokose.

Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Eleonora Mialdun