Europos kalbų dienos minėjimas LR Seimo lankytojų centre

Vilniaus r. Kyviškių pagrindinės mokyklos 5-10 klasių mokiniai dalyvavo Sostinės vaikų ir jaunimo centro organizuotame respublikiniame užsienio autorių kūrinių iliustracijų konkurse, skirtame Europos kalbų dienai paminėti.

Rugsėjo 26 dieną buvome pakviesti į šio konkurso laimėtojų ir laureatų darbų parodą, kuri vyko LR Seimo lankytojų centre. Džiaugiamės, jog mūsų šeštos klasės mokinė Ema Skvorcovaitė šiame konkurse laimėjo III-ąją vietą, o jaunieji menininkai – Karina Mižutavičiūtė (7 kl.), Greta Pavtel (7 kl.), Kamilė Sinkevič (8 kl.) ir Valdemar Paškevič (10 kl.) tapo šio konkurso laureatais.

Taip pat konkurso dalyviai buvo pakviesti apsilankyti LR Seime. Ekskursijos metu mokiniai pagilino savo žinias apie Lietuvos valstybės valdymo sistemą, parlamento veiklą, Seimo struktūrą. Gidas pasakojo apie  Seimo narių darbą bei atsakė į visus mokinius dominusius klausimus.