Europos kalbų diena mokykloje

Kasmet  kalbų mokytojų iniciatyva Europos kalbų  diena švenčiama ir mūsų mokykloje. Vyresnių klasių mokiniai dalyvavo viktorinose, renginiuose, konkursuose, kurie buvo skirti Europos kalbų dienai paminėti.

Mokiniai, dirbdami grupėse, nuskenavę QR kodus,  ieškojo atsakymų į įvairius klausimus. Mokiniai ne tik įtvirtino jau turimas žinias, bet ir pagilino žinias apie Europos valstybių kalbas. Smagu buvo klausytis dialogų, pokalbių, žodžių sutrumpinimų, paaiškinimų ir spėjimų, kokia kalba kalbama.

Taip pat mokiniai galėjo įvertinti vertėjo darbą. Dirbdami  grupėje jaunieji vertėjai turėjo išversti pateiktas patarles į kelias kalbas.  Išvertę  patarles, jas užkodavo įvairiais piešinėliais bei ženklais, o kitos komandos turėjo jas atspėti ir paaiškinti jų prasmę.

Mokinių nuomone, kalbų mokėjimas yra vertinga dovana visam gyvenimui.