Sąmoningumo didinimo mėnuo Be patyčių

Kovo mėnesį mūsų mokykla prisijungia prie Vaikų linijos paskelbtos bei daug metų tęsiamos iniciatyvos ,,Sąmoningumo didinimo mėnuo Be patyčių”. Patyčios, tai tikslingas, pasikartojantis elgesys, kurio metu fiziškai arba emociškai stipresnis asmuo pravardžiuoja, stumdo, apkalba arba kitaip skriaudžia kitą asmenį. Patyčios gali vykti kaip mokyklinėse patalpose, socialiniuose tinkluose ir kitose vietose. Kovo mėnesį mokiniai dalyvauja veiklose, kurios skatina apmąstyti gražių santykių bruožus, patyčių bei kitokio žeminančio elgesio priežastis ir pasekmes, pranešimo suaugusiems apie vykstančias patyčias svarbą, apsigynimo ir pagalbos būdus.

Kaip atpažinti patyčias ir į jas reaguoti? – kviečiame susipažinti su mokyklos psichologės Anos Neverkevič paruoštomis rekomendacijomis:

CO-WARTO-ZROBIC-W-SYTAUCJI-PRZEMOCY

JAK-OBRONIC-SIE-PRZED-PRZEMOCA