18-asis tarptautinis informatikos ir informacinio mąstymo konkursas „Bebras”

Bebras yra tarptautinė iniciatyva, kurios tikslas – skatinti informatiką (ar kompiuterių mokslų studijas, ar kompiuteriją) ir informatinį mąstymą – ne tik tarp įvairaus amžiaus mokytojų ir mokinių, bet ir plačiajai visuomenei.

Konkurse kviečiami dalyvauti visų bendrojo ugdymo ar bendrąjį ugdymą teikiančių mokyklų mokiniai, suskirstyti į 6 amžiaus grupes (1–2, 3–4, 5–6, 7–8, 9–10 ir 11–12 klasės), besidomintys INFORMATIKA.

Džiaugiamės pasiektais mūsų mokinių rezultatais 18-ajame tarptautiniame informatikos ir informatinio mąstymo konkurse „Bebras” :

• 3 klasės mokinė Sofija Mickevič 1 vieta Vilniaus rajono savivaldybėjė ir 15 vieta šalyje tarp 3 klasės mokinių;
  • 4 klasės mokinė Latika Mickevič – 3 vieta Vilniaus rajono savivaldybėje ir 45 vieta šalyje tarp 4 klasės mokinių.

Mokines dalyvauti konkurse paskatino pradinio ugdymo mokytoja Irina Mickevič.