Geros savijautos programa

Lapkričio 19 d. 5 – 9 klasių mokiniams vyko geros savijautos programa: „Pažink savo emocijas per fizinį ugdymą“. Geros savijautos programa siekiama sumažinti nuotolinio mokymo pasekmes vaikų ir jaunimo fizinei bei psichinei sveikatai, gerinti mokinių emocinę būklę sukuriant kuo palankesnes sąlygas patirti mokymosi sėkmę jau sugrįžus į klases.

Programos metu mokiniai atliko fiziškai aktyvias užduotis sporto salėje, pažino savo kūną, atrado tinkamus sau atsipalaidavimo pratimus, susipažino su pagrindinėmis žmogaus emocijomis, jų valdymo technikomis per fizinę veiklą. Į smagias, aktyvias užduotis buvo integruojami ir protą lavinantys pratimai, taikomi žaidimų metodai, kūrybinės užduotys, grupinės ir savarankiškos veiklos.