Tarptautinės tolerancijos dienos minėjimas

Šių metų Tarptautinės tolerancijos minėjimo simbolis yra miestas. Viename mieste, ta pačia gatve skuba bei prasilenkia įvairių pasaulėžiūrų, nuomonių, charakterių, rūpesčių, skirtingų tikslų siekiantys asmenys. Tai mokiniai skubantys rytais į mokyklą mintyse kartojant daugybos lentelę, zooprekių parduotuvės pardavėjai laukiantys ateinančių augintinių šeimininkų, autoserviso darbuotojai ruošdami ir planuodami perkamų detalių sąrašą, muzikos konkurso dalyviai, dviratininkų, akrobatikos, atminties gerinimo būrelio lankytojai. Visi vieno miesto ir kartu didžiulio pasaulio gyventojai. Panašūs ir kartu skirtingi.

Šiais mokslo metais mokiniai svarstydami tarpusavio skirtumus bei panašumus, pakantumo ir pagarbos kitos asmens skirtumams, žiūrėjo bei aptarė filmuką „Tiesiog paklausk“, porose ruošė bei pristatė savo pomėgių panašumus bei skirtumus, dailės pamokos metu iš buitinių atliekų paruošė nuotaikingą dekoraciją „Tolerancijos miestas“.

Mokyklos psichologė Anna Neverkevič