Pradinukų skaitymo čempionatas

Gegužės – rugsėjo mėnesiais, keturis mėnesius, vyko knygų skaitymo čempionatas, kuriame dalyvavo pradinių klasių mokiniai, tėvai bei mokytojai. Šio čempionato tikslas – ne tik paskatinti vaikus skaityti, bet įtraukiant tėvus ir mokytojus parodyti, kad mes, suaugę, džiaugiamės galėdami skaityti knygas, patirdami jų teikiamą gėrį.

Per šį čempionatą paaiškėjo, kad daugiausiai iš pradinukų skaito trečiokai, o mažiausiai aktyvūs buvo ketvirtokai. Mergaitės perskaitė šiek tiek daugiau knygų nei berniukai, svarbiausia, jog daugumai vaikų patiko jų perskaitytos knygos. Džiugina, kad vaikai skaitė lietuviškai, lenkiškai ir angliškai.

Čempionatą organizavo VšĮ Vaiko psichologijos centras ir iniciatyva „Vaikų žemė”.

Pradinukų skaitymo čempionate mokinius paskatino dalyvauti pradinio ugdymo mokytoja Irina Mickevič bei lietuvių kalbos mokytoja Eleonora Mialdun.