Skaitymo džiaugsmas

Birželio 3 dieną mokykloje vyko skaitymo akcija „Mokykla skaito”. Vyresnių klasių mokiniai, pasiėmę įdomias, žaismingas, įtraukiančias knygas į rankas, nužingsniavo  į svečius pas pradinukus. 7 klasės mokinė Elžbieta Gil 4 klasės mokiniams skaitė J.K.Rowling knygos ištraukas apie Harį Poterį, Hogvartso burtų ir kerėjimo mokyklą. Mokiniai ne tik klausėsi įdomių pasakojimų, atsakinėjo į klausimus, bet ir susipažino su rašytojos J.K.Rowling gyvenimu ir kūryba. O kaip be L .Žutautės knygų, įvairių pasakų ir legendų? Vyresnių klasių mokiniai parinko ne tik įdomių kūrinių, bet ir sugalvojo daug įdomių klausimų, užduočių jaunesniems draugams.

Trečios klasės mokiniai buvo nustebinti, pasakojo,kad knyga ir skaitančio balsas gali suteikti daug džiaugsmingų,įdomių akimirkų.

Skaitymo akciją mokykloje organizavo lenkų kalbos mokytoja Liudmila Kuzborska, anglų kalbos mokytoja Elona Kitova ir lietuvių kalbos mokytoja Eleonora Mialdun.