Dailės olimpiada

Vasario 28 d. nuotoliniu būdu įvyko Vilniaus rajono mokinių dailės olimpiados II etapas. Šių metų olimpiados tema ,,Laikmečių atradimai“. Mokiniai turėjo paruošti kūrybinį namų darbą, kuris vertinimo komisijai buvo pateiktas iš anksto.  Olimpiados metu, per tris valandas, mokiniai turėjo sukurti darbą pateikta olimpiados tematika.

Mūsų mokyklai dailės olimpiadoje atstovavo 9 klasės mokinys Valdemar Paškevič, kuriam padėjo pasiruošti dailės mokytoja Violeta Petkevič. Džiaugiamės, kad mokinio kūrybinis darbas „Lobis“ gavo nominaciją už žaismingą temos interpretaciją.  Darbas buvo atliktas naudojant mišrią dailės techniką. Piešinyje  pavaizduotas laikrodis, kaip nepakeičiamas spartaus gyvenimo simbolis, kviečiantis sugrįžti į praeitį.

Sveikiname mokinį ir linkime toliau nenustoti džiuginti mus savo pasiekimais!