Tarp atradėjų ir kūrėjų

Vasario 4 dieną dalykų mokytojai kartu su 5-9 klasių mokiniais dalyvavo didžiausioje nuotolinėje pamokoje Lietuvoje „Mokonomika“.  Pamokos metu mokiniai klausėsi įvairių pranešimų  aktualiomis temomis – apie kūrybą, tvarumą, finansinį raštingumą, ekonomiką, pilietiškumą.  Aiškinosi kur susitinka idėjos ir pinigai, kokioje žemėje gyvensime po šimto metų, kuris superherojus apsaugos mūsų klimatą ir pan. Mokiniai sužinojo pinigų panaudojimo, taupymo būdus, biudžeto išlaidas. Stebėjo įvairius eksperimentus.

Pradinių klasių mokytoja Irina Mickevič su 2 klasės mokiniais aktyviai dalyvavo Mokonomikos pamokoje „Kai rankos prabyla. Kaip „skamba” lietuvių gestų kalba”.  Mokiniai ne tik susipažino su gestų kalba,  žodžius „Ačiū” ir „Myliu“  išmoko  parodyti gestais, bet  ir  žino kaip gestų kalba parodyti savo vardo pirmą raidelę.