Knygų pristatymo „Tapk knygos apžvalgininku“ konkursas

4 klasės mokiniai dalyvavo leidyklos „Nieko rimto” organizuojamame knygų pristatymo „Tapk knygos apžvalgininku” konkurse. Mokiniai turėjo galimybę pristatyti leidyklos „Nieko rimto” išleistą knygą. Savo pristatyme turėjo ne tik trumpai papasakoti apie knygą, bet ir pasakyti kuo ji įdomi, aktuali? Kodėl ir kam rekomenduotų ją perskaityti?

Ketvirtos klasės mokinė Latika Mickevič pristatė rašytojo Paulo van Lono knygą ” Tamsta varlius”. Mažoji knygų skaitytoja pasakojo apie pagrindinio veikėjo, mokytojo Franso, nuotykius, atskleidė knygos įdomiausias akimirkas. Juokingai smagus pasakojimas apie itin šaunų ir vaikų mylimą mokytoją, turintį neįtikėtiną paslaptį, pradžiugino ne tik klasės draugus, bet ir vertinimo komisiją.

Džiaugiamės, kad Latika Mickevič buvo apdovanota papildomu leidyklos ” Nieko rimto” prizu.