Mokytis mokykloje yra smagu

Išsiilgę draugų, bendravimo ir mokytojų pirmos, antros, šeštos ir septintos  klasės mokiniai nuo gegužės mėnesio pradžios sėkmingai grįžo į mokyklą.

Mokiniai pasakojo, kad mokytis nuotoliniu būdu  išties nelengva. Vyresnių klasių mokiniai teigia, kad į nuotolį perkelti galima ne visas, bet dalį veiklų. Tiek tėvai, tiek mokiniai pastebėjo, kad gyvo kontakto tarp mokytojų ir mokinių nebuvimas, mokantis nuotoliniu būdu, mažino mokinių mokymosi motyvaciją, o mokytojai susidūrė su iššūkiu sudominti, išmokyti.

Pedagogai džiaugiasi, kad mokykloje gali greičiau sutekti pagalbą mokiniams, kuriems sunkiau sekėsi dirbti per nuotolį. Vaikai laimingi, kad pagaliau gali pamatyti savo draugus. Nors iki mokslo metų pabaigos laiko liko nedaug, tikimės, kad visi jį praleis smagiai ir kūrybiškai.