Wyniki Rejonowej Mini Olimpiady Języka Polskiego dla klas IX oraz konkursu ortograficznego „Mistrz ortografii 2024”

16 kwietnia br. najlepsi z ortografii uczniowie 5-7 klas oraz wyróżnieni w strefowych eliminacjach uczniowie IX klas (ogółem 69 osób) zebrali się w Gimnazjum Stefana Batorego w Ławaryszkach, by pokonać jeszcze wyższą poprzeczkę w zmaganiach z języka polskiego. Ze Szkoły Podstawowej w Kiwiszkach w rejonowym konkursie ortograficznym „Mistrz ortografii” wzięli udział:Demjan Jankowskij z 5 kl., Ernest Adnopol oraz Radosław Michał Jermak z 7 kl. W Rejonowej Mini Olimpiadzie dla klas IX uczestniczyła Kamila Sinkiewicz z 9 kl .Zajęła III miejsce! Bardzo cieszymy się z sukcesów Kamili. To jej drugie zwycięstwo. W klasie 8 Kamila brała udział w Rejonowej Olimpiadzie Języka Polskiego dla klas VIII i znalazła się wśród wyróżnionych laureatów. Szczerze gratulujemy Kamili III miejsca i życzymy kolejnych sukcesów.

Ludmiła Kuzborska