Dyplomy

Uczniowie za bardzo dobre i dobre wyniki w nauce w pierwszym półroczu 2023-2024 roku szkolnego zostali nagrodzeni dyplomami oraz otrzymali drobne prezenty. Dziękujemy za starania, jakie włożyliście w zdobywanie wiedzy, dla wymienionych uczniów:

Bardzo dobre wyniki: Darijana Bogdevič, 1 kl., Evija Gilevska, 1 kl., Mija Rebeka Pozlevič, 1 kl., Emil Rudak, 2 kl., Karolina Adnopol, 3 kl., Elina Krukovska, 3 kl., Uljana Romančik, 4 kl., Sofija Mickevič, 5 kl., Latika Mickevič, 6 kl..

Dobre wyniki: Alan Korvel, 2 kl., Karina Gilevska, 2 kl., Uljana Sysaitė, 3 kl., Juliana Romančik, 4 kl., Silvija Urbanovič, 4 kl., Neli Anita Pozlevič, 4 kl., Agata Pačkovska, 5 kl., Demjan Jankovskij, 5 kl., Sofia Šablovskaja, 6 kl., Marek Pačkovski, 7 kl., Ema Skvorcovaitė, 7 kl., Dorota Sosnovska, 8 kl., Ernest Krukovskij, 9 kl., Kamilė Sinkevič, 9 kl..

Za wzorowe uczęszczanie do szkoły w ciągu pierwszego półrocza otrzymała dyplomy oraz prezenty grupa uczniów: Uršulia Gil, 5 kl., Bogdan Rulko, 5 kl., Milėna Rulko, 5 kl., Zbyslav Andruškevič, 6 kl., Radoslav Michal Jermak, 7 kl., Romuald Vilkicki, 7 kl., Dorota Sosnovska, 8 kl..

Mamy nadzieję, że na koniec roku grono nagrodzonych powiększy się. Serdecznie gratulujemy wyróżnionym uczniom oraz ich rodzicom.