„Pamaitinkime paukštelius  žiemą“

Šaltos ir snieguotos žiemos yra tikras išbandymų metas mūsų krašte žiemoti pasilikusiems paukščiams: sniegas uždengia ir taip negausias maisto atsargas, o paspaudęs šaltukas jas dar tvirčiau užrakina ir padaro sunkiai pasiekiamas.
Sulaukę gruodžio mėnesio, „Drugelių ir Boružėlių“ grupių vaikai kartu su mokytojomis pradėjo įgyvendinti akciją „Pamaitinkime paukštelius  žiemą“. Vartė knygas, bandė surasti ten pažįstamus paukštelius, imitavo paukštelių  judesius, jų skleidžiamus garsus, klausėsi trumpų pasakojimų apie paukščius, žiūrinėjo filmukus.
Vaikai gamino skanėstus paukščiams, kuriuos pakabino ant medžių, kad paukščiai nebūtų alkani.
Prie akcijos prisidėjo ir Tėveliai, kas labai džiugina. Kiekvienas vaikas atnešė kartu su tėvais pagamintas lesyklėles, jas pakabinome mokyklos teritorijoje.