Netradicinė dailės pamoka Iliuzijų muziejuje

Balandžio 28 dieną 7-9 klasių mokiniai dalyvavo netradicinėje dailės pamokoje, kuri vyko Iliuzijų muziejuje. Mokinius pasitiko besišypsantys muziejaus asistentai, kurie atskleidė neįtikėtino iliuzijų pasaulio paslaptis. Visa muziejaus ekspozicija  persipina su mokslo išradimais ir menu. Edukacijos metu mokiniai susipažino su optinio ir kinetinio meno pavyzdžiais,  piešė šviesa, sukūrė savo kūno šešėlius.  Pasibaigus edukacijai mokiniai pasivaikščiojo po Užupį, kuris dar vadinamas menininkų respublika ir lyginamas su Paryžiaus Monmartro rajonu. Taip pat mokiniai aplankė  meno inkubatorių,  pamatė šiuolaikinių menininkų meno kūrinių. Mokinių pasivaikščiojimas tęsėsi – grožėjosi Šv. Onos bažnyčia, klausėsi įvairių legendų ir istorijų. Jaunieji smalsuoliai žavėjosi skulptoriaus Romo Kvinto ir architekto Alvydo Songailos bronzos bareljefu „Sėkmės pilvas“ ir išgirdo šmaikščią istoriją apie  šį bareljefą. Tikėdami sėkme, mokiniai bandė ne tik sugalvoti norą, bet ir norėjo patrinti sėkmę nešantį sotų pilvą.

Dailės ir technologijų vyresnioji mokytoja Violeta Petkevič