Turizmo varžybos

Vilniaus m. mokyklų žaidynių turizmo varžybos vyko šalia Gabijos gimnazijos esančiame miškelyje. Jose dalyvavo 21 komanda.

Vilniaus rajono Kyviškių pagrindinės mokyklos pirmoji komanda: Daniel Kosač, Karolis Aleksiukaitis, Ernest Krukovski ir Kamilė Sinkevič iškovojo 3-ąją vietą. Iki aukštesnės vietos trūko daugiau treniruočių įveikiant turistines kliūtis kartu. Kita komanda – Viktorija Sudnikevič, Elžbieta Gil ir Aleksandr Černiavskij nebuvo pilnos sudėties ir tiesiog dalyvaudami varžybose kaupė patirtį ateičiai.

Per fizinio ugdymo pamokas beveik visi mokiniai galėjo išbandyti turistines kliūtis, pajausti kiek jėgos, koordinacijos ir susikaupimo reikia norint jas įveikti be klaidų.  Gaila, kad kai kuriuos mokinius, puikiai per pamokas įveikiančius kliūtis labai gąsdina žodis „varžybos“ ir jie bijo, neišdrįsta visų pirma įveikti patys save.

Fizinio ugdymo mokytojas
Tomas Stankevičius