Sąmoningumo didinimo mėnuo Be patyčių

Šiais metais minint sąmoningumo didinimo mėnesį Be patyčių mokiniai dalyvavo įvairiose kūrybinėse veiklose. Klasės valandėlių metu aptarė kuo skiriasi patyčios nuo kivirčo arba konflikto, nagrinėjo jausmus, kuriuos išgyvena patyčių auka, skriaudėjas, stebėtojai, mokėsi reagavimo būdų. Mokiniai peržiūrėjo bei aptarė filmukus: „Niemoc“, „Kartą gyveno pyktis“, „Drugelio širdis“, trumpametražinius: „Atvaizdas“, „Kaip jautiesi?“, „Naujokė“. Nagrinėjo Brooks‘o Gibbs‘o improvizacijas bei diskutavo apie atsparumo ugdymą bei draugišką reagavimą į skriaudiką. Mokiniai galėjo susipažinti su iškabinta informacine medžiaga apie patyčių rūšis bei patarimais. Buvo kuriami dekoratyviniai darbeliai: „Draugystės siena“, „Geranoriškumo gėlynas“, paukšteliai origami technika, ant kurių pradinių klasių mokiniai užrašė draugiškus žodžius. Atliktas  tyrimas „Patyčių paplitimo mąsto mokykloje vertinimas“, pagal kurį beveik visi tyrime dalyvavę mokiniai jaučiasi mokykloje saugiai arba labai saugiai.