„Matematika visiems“

STEAM ugdymas yra vienas iš šiuolaikiškiausių ugdymo būdų, formuojantis mokinių kritinį mąstymą ir problemų sprendimo gebėjimus.

Ikimokyklinio ugdymo grupės “Drugeliai” ir priešmokyklinio ugdymo grupės “Boružėlės” ugdytiniai sudalyvavo respublikiniame ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo projekte „Matematika visiems“, kuris buvo integruojamas su STEAM ir IKT veiklomis. Projektas buvo skirtas tarptautinei matematikos dienai paminėti.

Vaikai naudojosi planšetiniais kompiuteriais, jų pagalba įtvirtino skaičiavimo gebėjimus bei žinias apie geometrines figūras. Projekto įgyvendinimo metu buvo panaudotos ir pačių mokytojų kurtos metodinės priemonės, vaikai turėjo užduočių su matematinėmis kortelėmis bei mediniais pagaliukais.

STEAM ir IKT veiklos vaikams labai patinka, be to skatina jų domėjimąsi matematika.