Tarptautinis „Bebro“ iššūkis

Tarptautinis „Bebro“ iššūkis – tai vienas iš būdų mokyti informatikos neformaliai: mokiniai, spręsdami įdomius, informatikos konceptais grįstus uždavinius, susipažįsta su informatikos sąvokomis, gilina jų supratimą, ugdosi gebėjimą taikyti jas praktiškai, uždavinių sprendimus aptaria su bendraamžiais ir mokytojais. „Bebro“ iššūkio tikslas – skatinti informatinį mąstymą ne tik tarp įvairaus amžiaus mokinių, bet ir tarp mokytojų ar visuomenėje.

Lietuvoje I etape dalyvavo 53 975 mokiniai, iš jų Mažylių grupėje(3-4 klasės) uždavinius sprendė 4362 mokiniai, o Bičiulių grupėje (5-6klasės) – 16 465 mokiniai.

Džiaugėmės mūsų mokyklos mokinių pasiekimais:

6 vieta Vilniaus rajono savivaldybėje – Juliana Romančik, 3 klasės mokinė,

7 vieta Vilniaus rajono savivaldybėje – Silvija Urbanovič, 3 klasės mokinė,

8 vieta Vilniaus rajono savivaldybėje – Neli Anita Pozlevič ir Uljana Romančik, 3 klasės mokinės.

4 klasės mokinė Sofija Mickevič ir 5 klasės mokinė Latika Mickevič pateko į 15-tuką geriausiai išsprendusių mokinių Lietuvoje. Mokinės buvo apdovanotos: 1 laipsnio diplomu – Sofija ir 2 laipsnio diplomu – Latika, o taip pat simbolinėmis „Surfshark“ dovanėlėmis ir “Oho” kryžiažodžių prenumeratomis.