Metodinė diena Vilniaus rajono Kyviškių pagrindinėje mokykloje

Vasario 7 d. „Metodinėje dienoje“ Vilniaus r. Kyviškių pagrindinėje mokykloje dalyvavo Vilniaus rajono savivaldybės priešmokyklinio ir pradinio ugdymo 11 mokytojų, iš mokyklų lenkų ir rusų dėstoma kalba.

Mokytojos, dirbančios pagal priešmokyklinio ugdymo programą, Violetos Pozlevič veikloje priešmokyklinio ugdymo grupėje „Kas sveika, o kas nesveika dantukams“ vaikai programavo Photon robotuką, kuris rūšiavo sveikus maisto produktus ir mokėsi valyti dantukus.  Pradinio ugdymo mokytojos metodininkės Irinos Mickevič matematikos pamokoje 3 kl. „Geometrinių figūrų perimetras“ mokiniai skaičiavo įvairių daiktų perimetrus, kūrė užduotį 1 klasės mokiniams. Lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos metodininkės Eleonoros Mialdun lietuvių kalbos pamokoje 4 klasėje „Vieno laiško istorija“ mokiniai atsakydami į laišką sukūrė skaitmeninį žemėlapį kelionei po Lietuvą.

Apibendrinant visas atvirų pamokų veiklas, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Irina Mickevič pristatė pranešimą tema „Skaitmeninės kompetencijos integravimas pradiniame ugdyme“. Mokytoja kalbėjo apie galimybes ir būdus kaip ugdyti mokinių skaitmeninę kompetenciją bei integruoti informatiką pradiniame ugdyme.