Paskaita apie nepilnamečių teisinę atsakomybę

Sausio 30 d. Vilniaus rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnės Violeta ir Zariana su vyresnių klasių mokiniais kalbėjo apie nepilnamečių teisinę atsakomybę, sukčiavimo atvejų prevenciją elektroninėje erdvėje.

Paskaitos metu pareigūnės suteikė daug informacijos apie gresiančią atsakomybę padarius tam tikrą nusižengimą, auklėjamojo poveikio priemones bei išsamiai atsakė į visus mokinių pateiktus klausimus. Pareigūnės akcentavo, kad įstatymų ar kitų teisės aktų nežinojimas neatleidžia nuo atsakomybės.

Taip pat pareigūnės pristatė policijos pareigūno profesiją. Pranešėjos akcentavo, kad būsimas policininkas privalo būti nepriekaištingos reputacijos, turi daug sportuoti, gebėti bendrauti su skirtingais žmonėmis, padėti taikiai spręsti konfliktines situacijas.