Sausio 13 – osios minėjimas mokykloje

Sausio 13 – osios rytą Vilniaus r. Kyviškių pagrindinės mokyklos mokiniai ir mokytojai dalyvavo pilietinėje akcijoje „Atmintis gyva, nes liudija.“ Akcijos metu buvo uždegtos žvakutės,  pagerbti žuvusieji už Lietuvos laisvę.

Vyresnių klasių mokiniai žiūrėjo  filmuotą medžiagą apie 1991 – ųjų metų sausio įvykius prie Vilniaus televizijos bokšto ir Seimo rūmų bei stebėjo tiesioginę dr. Norberto Černiausko, Vilniaus universiteto Istorijos fakulteto dėstytojo, nuotolinę pamoką apie Sausio 13-osios vertybes.

Ikimokyklinukai ir priešmokyklinukai, įvairių veiklų metu,  kartu su auklėtojomis prisiminė, kas vyko Sausio 13-osios naktį prieš 32 metus. Vaikai  aiškinosi, kad neužmirštuolės yra laisvės simbolis, piešė piešinius.

Sausio 13-osios – Laisvės gynėjų dienos paminėjimas leidžia mažiesiems artimiau susipažinti su Lietuvos istorijos įvykiais, o kitiems mokyklos bendruomenės nariams prisiminti šį įvykį, kaip reikšmingą dieną mūsų tautai.