ESAME SKIRTINGI, ESAME LYGŪS

Minėdami Tarptautinę tolerancijos dieną 1-4 klasių mokiniai bandė pastebėti, pagal kokius požymius esame skirtingi. Skiriamės savo išvaizda, pomėgiais, gebėjimais, idėjomis, svajonėmis. Mokiniai svarstė apie tai, kad būtent mūsų skirtumai daro gyvenimą įdomų. Net jeigu mums kažkas nepatinka kitame žmoguje: ar tai odos spalva, ar apranga, pamėgti daiktai, užsiėmimai – negalime nuvertinti, žeminti kito, nes vis esame lygūs. Žymiai  geresnis elgesio būdas yra pasidomėti, paklausti, būti atviram kito žmogaus skirtumams, juk galima tada daug ko išmokti. Mokiniai taip pat atliko pratimą, kurio metu sugalvojo kūrybiškus pasakojimus apie spalvingą pirštinę, o klasės draugai atliepė pirštinės prisistatymą draugiškais, priimančiais žodžiais.