Mokytojų dienos šventė

Jau tradicija tapo spalio 5  dieną, Mokytojų dienos proga, organizuoti  netradicines pamokas mokykloje. Šios  dienos pamokas vedė vyresnių klasių mokiniai, o mokytojai dalyvavo įvairiose kūrybinėse pamokose.
Mokytojo dienos šventė – tai mokinių padėkos šventė mokytojams. Taip dešimtos klasės mokiniai mokytojus po pamokų pakvietė į Aktų salę, kur  skambėjo  patys gražiausi sveikinimo ir padėkos žodžiai, taip pat netruko įvairių žaidimų, vaidinimų. Renginio metu taip pat skambėjo ne tik mokyklos vyriausiųjų sveikinimai, bet ir jaunesniųjų klasių mokinių dainos. Nuotaikingai pasibaigusi šventinė diena paliko malonių įspūdžių, priminė, kaip gera būti mokytoju.
Dėkojame visiems,  prisidėjusiems prie dienos renginių organizavimo ir geros nuotaikos kūrimo.