Karo prievolės tarnyba apsilankė Kyviškių pagrindinėje mokykloje

Vasario 14 d.  mūsų mokykloje lankėsi Lietuvos kariuomenės Karo prievolės ir komplektavimo tarnybos Vilniaus regioninio skyriaus atstovai.

Susitikimo metu 7-10 klasių mokiniai gavo informacijos apie karo prievolės atlikimo būdus, keliamus reikalavimus kariams, apie kario tarnybos kasdienybę: pratybas, maitinimąsi, gyvenimą kareivinėse ir pan. Mokiniams buvo pravestos „karinės pratybos“: „ginkluotės“ metu vaikai susipažino su Lietuvos kariuomenėje naudojamais ginklais, galėjo juos palaikyti, nusifotografuoti,  o „rikiuotės“ metu – mokėsi lygiavimo.

Tokių susitikimų tikslas suteikti žinių apie privalomąją karo tarnybą, savanorystę bei paskatinti moksleivius ateityje rinktis studijas Lietuvos karo akademijoje bei profesinę karo tarnybą.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Katažina Macuk